Livescore
Leagues
Countries
Teams
Channels
Football TV
News
Betting 18+
Loading...
Livescore
Countries
Slovakia
Slovakia
Leagues
Teams
National Teams
Players
Slovakia Leagues
Fortuna liga
2. liga
U19 1. Liga
Slovak Cup
3. Liga, East
3. Liga, West
1. League Women
Slovakia Teams
SK Slovan Bratislava
MSK Slavoj Spisska Bela
SK Odeva Lipany
MSK Hurbanovo
FK Marcelova
Tj Druzstevnik Zvoncin
MFK Vrbove
FK Spartak Banovce Nad Bebravou
AFC Nove Mesto Nad Vahom
KFC Kalna Nad Hronom
SK Blava 1928 Jaslovske Bohunice
Dynamo Diviaky
Tj Druzstevnik Trstice
TJ Kostolne Kracany
FK Brezno
SK Partizan Cierny Balog
SK Hrochot
FK Salkova
FK Filjo Ladomerska Vieska
FK Rakytovce
TJ Lovca
Tj Pramen Kovacova
FK Nizna
SK Tvrdosin
Attack Vrutky
FK Strecno
SK Bela
MFK Dolny Kubin
FC Komjatice
Tj Velke Lovce
SK Bab
SK Soporna
Tj Agro Zemne
Tj Druzstevnik Besenov
Osk Dubovany
OFK Malzenice
FK Activ Velke Kosihy
FK Kolarovo
SK Velke Zaluzie
MFk Aleksince
Tj Banik Brodske
Tj Druzstevnik Radimov
Tj Slavoj Moravsky Svaty Jan
Tj Nafta Gbely
Pfk Piestany
Tj Druzstevnik Jacovce
Kys Lieskovec
MFk Spartak Hrinova
OFK Velke Ripnany
Tj Slovan Krusovce
Tj Tatran Oscadnica
TJ Spartak Vysoka Nad Kysucou
Otj Hontianske Nemce
FK Sitno Banska Stiavnica
FC Pata
FC Slovan Hlohovec
Tj Druzstevnik Spacince
Futbalovy Klub Bestrent Horna Krupa
FK Slovan Galanta
Oลกk Likavka
SK Zavazna Poruba
OSK Dobra Niva
Lokomotiva Zvolen
OFK Kotesova
SK Javornik Makov
SK Kmetovo
SK Surany
MFK Strojar Krupina
Tj Tatran Vlm Pliesovce
Tj Pokrok Stara Bystrica
SK Cierne
TJ Varin
OSK Banik Stranavy
FK Predmier
Tj Visnove
Tj Druzstevnรญk Dlha Nad Oravou
MSK Fomat Martin
Osk Besenova
Tj Tatran Chlebnice
SK Selce
ล k Badรญn
SK Gbelany
Tj Druzstevnik Oravska Poruba
Osk Svosov
FK Slovan Zabokreky
SK Nevidzany
Velky Lapas
Lokomotiva Devinska Nova Ves
Obecny Futbalovy Klub Spartak Brekov
Osk Lab
Kalinkovo
PSC Pezinok
OSK Slovensky Grob
SK Bahon
Dunajska Luzna
Domino Bratislava
FC Nitra
MFk Dukla Banska Bystrica
MSK Zilina
FK Dubnica Nad Vahom
FC 98 Hajnacka
SK Novohrad Lucenec
MSK Namestovo
MFK Tatran Liptovsky Mikulas
FC STK 1914 Samorin
Raca Bratislava
OFK Agrifop Stakcin
FK Kamenica Nad Cirochou
Trencianske Stankovce
Ok Castkovce
Partizan Domaniza
Tj Kovo Belusa
FK Puchov
FK Slovan Levice
FK Nove Zamky
FK CSM Tisovec
AS Trencin
FC Petrzalka 1898
Tj Tatran Horovce
OFK Velky Durn
TJ Slavoj Boleraz
Tatran Oravske Vesele
Tj Druzstevnik Mala Ida
MFK Skalica
Tj Plevnik Drienove
Skf Sered
Tj Slovan Zemianske Kostolany
SK Vegum Dolne Vestenice
FK Krasnohorske Podhradie
MFK Zemplin Michalovce
FC Rohoznik
FK Senica
MSK Tesla Stropkov
FK Poprad
Bardejovska
FC Kosice
Secovska Polianka
MFK Vranov Nad Toplou
Tj Start Hrabusice
MFK Goral Stara Lubovna
FK Kechnec
MFk Tahanovce
TJ Jednota Banova
FC Spartak Trnava
FK Slavoj Trebisov
MFK Ruzomberok
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
Liptovska Stiavnica
OFK Banik Lehota Pod Vtacnikom
FC Vion Zlate Moravce - Vrable
Dac 1904 Dunajska Streda
OFK Solcany
OFK Tatran Kracunovce
Partizan Bardejov
FC Pivovar Saris Velky Saris
1. FC Tatran Presov
MFk Gelnica
MSK Spisske Podhradie
MFK Spartak Medzev
Slavia Tu Kosice
TJ Hornad Zdana
Tj Mladost Kalsa
TJD Pribelce
KFC Komarno
FK Demjata
OSFK Sarisske Michalany
Osk Rudnany
FK Zeleziarne Podbrezova
MSK Spartak Medzilaborce
SK Strazske
FK Slovenske Darmoty
FTC Filakovo
TJ Medzibrod
MSK Kysucke Nove Mesto
Tatran Krasno Nad Kysucou
MSK Zilina B
MFK Ruzomberok B
Slovan Bratislava B
SK Slovan Bratislava (W)
Trencin U19
Senica U19
Slovan Bratislava U19
MFk Dukla Banska Bystrica U19
Ruzomberok U19
ZP Sport Podbrezova U19
FK Poprad U19
MSK Zilina U19
Zemplin Michalovce U19
Dunajska Streda U19
Nitra U19
Slc Banska Bystrica (W)
FC Nitra (W)
FC Spartak Trnava (W)
Partizan BardejovPartizan Bardejov (W)
AS Trencin (W)
Spartak Myjava (W)
FK Poprad (W)
Nmsk 1922 Bratislava (W)
Skf Zilina (W)
Spartak Myjava
FC Senec
FK Inter Bratislava
MSK Rimavska Sobota
FK Slovan Duslo Sala
SK Eldus Mocenok
Lok. Kosice
FK Zeleziarne Podbrezova B
Spisska Nova Ves
Svaty Jur
FC Spartak Trnava B
FK Haniska
TJ Iskra Borcice
SFM Senec
Teplicka Nad Vahom
FK Bodva Moldava Nad Bodvou
FC Kosice II
FC Nitra B
SK Futura
Banik Ruzina
FK Lafc Lucenec
FK Mesto Prievidza
Dac Dunajska Streda B
OFK 2010 Kurima
Tj Dubinne
Ofk-Sim Raslavice
FC Cabaj-Capor
Tj Druzstevnik Borov
MFK Snina
FK Dubravka Bratislava
Vrakuna Bratislava
FK Studienka
FO SK Lozorno
FK Tatran Turzovka
FK Terchova
Oravan Oravska Jasenica
FK Jesenske
Tj Ptava Nv Pticie
Slovan Giraltovce
FK 05 Levoca
FK Cinemax Dolany
CFK Pezinok Cajla
Tj Dunajec Spisska Stara Ves
SK Vinica
MFK Detva
SK Harichovce
Osk Krisovska Lieskova
Velke Kapusany
FK FC Banik Velky Krtis
FK Iskra Hnusta
TJ Tvarona Ulic
FK Humenne
Tj Jasenov
MFk Kezmarok
Gerlachov
SK Sacurov
Tj Druzstevnik Parchovany
MFk Sobrance
MFk Cierna Nad Tisou
OSK Pavlovce Nad Uhom
FK Velka Lomnica
FK 1931 Hranovnica
Tj Slavoj Kralovsky Chlmec
TJ SM Streda Nad Bodrogom
Tj Druzstevnik Budimir
Tj Druzstevnik Cecejovce
FK Olcnava
Tj Tatran Lubica
Sko Velka Ida
FK Geca 73
Osk Radzovce
Tj Sklotatran Poltar
Slovan Poproc
FK Kosicka Nova Ves
Cana
MFk Teplican
Tj Slovan Magura Vavrecka
SK Senkvice
FK Vajnory
Tj Velke Levare
FC Malacky
MFK Rusovce
Rovinka
SK Bernolakovo
SK Badin Obcianske Zdruzenie
FK 09 Bacuch
Tj Vinohrad Cebovce
FK Cadca
OFK Rosina
Tj Slovan Skalite
Tj Druzstevnik Odorin
SK FC Vydrany
Slovan Sahy
SK Podluzany
Druzstevnik Velke Ludince
TJ Oponice
Malodvornicky FK Male Dvorniky
Tj Druzstevnik Ivanka Pri Nitre
FK Tj Lokomotiva Kozarovce
TJ Salka
Mso Sturovo
Tj Imel
Dr. Dvory Nad Zitavou
Tj Tatran Cementaren Ladce
Povazska Bystrica
SK Olympia Bobrov
Ivanka Pri Dunaji
SK Tomasov
FC Velky Kyr
Slovan Most Pri Bratislave
FKS Nemsova
Slovan Brvniste
Tj Manin Podmanin
Partizan Precin
FK Tj Voderady
Tj Iskra-Horne Oresany
TJ Partizan Cigel
Prievidza & Handlova
Slovan Simonovany
OFK Kovarce
OFK Hrusovany
SC Cenkovce
FC Novy Zivot
SK Vahovce
FK Sokol Ozdany
TJ Jednota Malinec
FK Rajec
Tj Horne Saliby
OSK Podolie
TJ Slovan Rudinska
Tj Novy Zivot Kluknava
Pokrok Sez Krompachy
TJ Druzstevnik Circ
Gemerska Horka
SP MFK Roznava
Tj Cunovo
1.fk Svidnรญk
TJ Slovan Nalepkovo
MSK Senec
TJ Zahoran Jakubov
Liptovsky Mikulas-Paludzka
TJ VTJ Rajecke Teplice Konska
1. OFK Liptovske Sliace
TJ Druzstevnik Bela Dulice
FK Activ Komarno
Osk Svaty Peter
TJ Santrio Laza
FK Jablonove
MFK Topolcany
TJ Druzstevnik Perin
FK Kosice
Nmsk 1922 Bratislava
TJ Olympia Borsa
FK Sol
OSK Fintice
Tj Lehnice
FK Mesta Tornala
MFk Bytca
SK Zavod
Tj Druzstevnik Velke Kostolany
SFK Prenaks Jablonec
Lamac
SKM Liptovsky Hradok
Tj Banik Stiavnicke Bane
Osk Sasa
1 FK Buzitka
Slovan Trencianske Teplice
Jupie Futbalova Skola Mareka Hamsika
MFk Stara Tura
Druz. Petrovce Nad Laborcom
OFK Dlhe Klcovo
OFK Olovary
MFk Dobsina
Druzstevnik Velky Hores
Tj Sokol Lubotice
Tj Slachtitel Maly Saris
Nova Bana
SK Turcianska Stiavnicka
MFK Zarnovica
FK Svit
Jupie Podlavice Badin
TJ Straza
Snaha Zborov Bystricou
MFk Revuca
OFK 1950 Priechod
MAJ Ruzomberok Cernova
FK Chotin
FK Tempo Partizanske
Karpaty Limbach
FK SK Danubia Hruby Sur
MSK Thermal Velky Meder
MFk Slovan Sabinov
FC Horses
TJ Gabcikovo
MFK Nova Dubnica
OTJ Palarikovo
FC Slovan Divina
FK Rapid Rusinov Bratislava
FK Sokol Bravaecovo
MSK Kralova
TJ Slovan Vinicne
MSK Tatran Spisske Vlachy
FK Slavia Staskov
FC Neded
ASK Maria Huta Gelnica
Druzstevnik Vysny Mirosov
TJ Tatran Bytcica
FK Stupava
SK Strba
Lokomotiva Michalany
34 Brusno Ondrej
FC Banik Horna Nitra
FK Tatran Zamutov
FO SK Modranka
Tj Banik Kalinovo
OTJ Moravany Nad Vahom
FK Sokol Dolna Zdana
FK Ziar Nad Hronom
SK Reca
FK Dukla Banska Bystrica B
FC Senec
Turcianske Teplice
FK Kosice Barca
Bac
Nove Zamky (W)
FK Slovan Duslo Sala (W)
Tatran Presov U19
Partizan Bardejov U19
FC Kosice U19
MFK Lokomotiva Zvolen U19
SK Senec U19
Dubnica U19
Tj Busov Gaboltov
Tj SK Sokol Jakub
FC Slovan Modra
FK Siroke
OFK Vikartovce
Tj Dvorniky - Vcelare
Tj Rozvoj Pusovce
OFK Hencovce
Osk Budkovce
SK Sasova
Futbal FK Melcice - Lieskove
Tj Spartak Kvasov
FC Petrzalka
MFK Ruzomberok
OFK Trebatice
GFC Topolcany
FK II Rakoczi Ferenc Borsa
FC Vion Zlate Moravce Vrable
FK Pohronie Ziar Nad Hronom Dolna Zdana
TJ Lokomotiva Banov
SK Termal Podhajska
Tj Spartak Radostka
Mtj Pravenec
FK Danubia Velky Biel
OFK Slovenska Lupca
Tj Slovan Celadice
Jednota Sokol Chocholna-Velcice
FC Druzstevnik Rybky
Tj Kopcany
OFK Branc
FK Velky Cetin
TJ Vapec Horna Poruba
FK Slovan Bolesov
SK Besenov
FC Zohor
FC Zolik Malacky
TJ Druzstevnik Mala Maca
TJ Tatran Uhrovec
Tj Slovan Bystricka
Tj Spartak Horna Streda
OSK Sokol Chminianska Nova Ves
SK Nacina Ves
Osk Renop Liptovska Tepla
TJ Sokol Zubrohlava
FK Slovan Kupele Sliac
FK Sarisske Dravce
RSC Hamsik Academy Banska Bystrica
FC Tatran Presov
Tj Druzstevnik Hlboke
Tj Tatran Cierny Balog
OFK Ludanice
FC Topolcany
Tj SM Dulova Ves
OFK Perin
Tj Slovan Vistuk
SK Svodin
SK Sokol Stary Tekov
Tj Tatran Jablonica
SK Tvrdosovce
Tj Spartak Sastin-Straze
MSK Zeliezovce
Tj Slovan Zbehy
FK Koseca
Tj Druzstevnik Latky
SK Nitra-Dolne Krskany
Tj Slovan Sastin-Straze
Tj Spartak Lysa Pod Makytou
FC Semerovo
Tj Partizan Osrblie
TJ Jarovce Bratislava
Tj Druzstevnik Blatnica
TJ Druzstevnik Bitarova
SK Zavod
Tj Druzstevnik Opatova Nad Vahom
Tj Druzstevnik Siladice
TJ Slovan Dudince
TJ Slovan Tomasovce
Tj Horny Hricov
Tj Pramen Dolna Strehova
FC Slovan Casta
Tj Solvan Dubovce
FK Povazska Sokol
Tj Spissky Stiavnik
Otj Jamnik
FK Junior Kanianka
Slovakia National Teams
Slovakia
Slovakia U21
Slovakia U19 (W)
Slovakia U19
Slovakia U17 (W)
Slovakia U17
Slovakia (W)
Slovakia U18
Slovakia Players
Jan Slovenciak
Filip Jauk
Leon Majer
Matjaz Janezic
Zan Letnar
Gasper Levacic
Anej Kolar
Primoz Kanduc
Luka Brzin
Ziga Rozej
Stas Dobaj
Domen Bevk
Branislav Luptak
Lubomir Ulrich
Ivan Tufegdzic
Filip Orsula
Peter Chrappan
Martina Surnovska
Veronika Rybarova
Maria Antalova
Lydia Mittuchova
Katarina Prackova
Maria Vargovcikova
Kristina Cervoska
Sandra Pribilova
Linda Lackova
Kristina Molnarova
Katarina Paxnerova
Nikole Rajnicova
Alexandra Holla
Simona Fatulova
Terezia Kulova
Martina Svecova
Dominika Kolenickova
Viktoria Ceriova
Veronika Matuskova
Simona Bacova
Denisa Mrazikova
Dominica Rezekova
Victoria Kalaberova
Patricia Gasparovicova
Katarina Ninajova
Viktoria Scasnarova
Monika Bytcankova
Alexandra Biroova
Maria Mikolajova
Diana Bartovicova
Michaela Motovska
Ivana Balazikova
Lucia Suskova
Alexandra Tothova
Stephanie Deszathova
Patricia Chladekova
Adriana Brissova
Klaudia Fabova
Terezia Kovalova
Monika Havranova
Stanislava Liskova
Denisa Mochnacka
Natalia Botkova
Veronika Galarovicova
Lenka Kopcova
Juliana Cahojova
Michaela Mazurova
Nikola Vagaska
Tamara Gmitterova
Janka Lukacova
Andrea Bogorova
Patricia Cimermanova
Veronika Jancova
Timea Gyomraiova
Laura Bielikova
Katarina Koslabova
Viktoria Kratochvilova
Kristina Panakova
Viktoria Nagy
Laura Zemberyova
Lucia Droppova
Desana Dianiskova
Diana Lemesova
Ivana Obetkova
Kristina Kollarova
Lucia Planietova
Michaela Harvilova
Henrieta Valusova
Stela Semanova
Timea Feketeviziova
Natalia Miniarikova
Alexandra Tejova
Lucia Cermakova
Henrieta Polacikova
Barbora Sediva
Kristina Tesakova
Tamara Gembicka
Monika Pirtanova
Kristina Tipulova
Karolina Batkyova
Kristina Sivcova
Anika Katarina Huber Toth
Viktoria Mattova
Viktoria Tkacikova
Nikola Sobanova
Alexandra Krskova
Alex Fojticek
Matus Mader
Marian Tandara
Alexander Toth
Samuel Lavrincik
Erik Basista
Jakub Surovcik
Sebastian Nebyla
Karolina Srnkova
Tereza Bednarova
Andrea Patkova
Kristina Kokoskova
Michaela Betkova
Nikol Mazuchova
Kristina Leskova
Viktoria Kovalikova
Vanesa Stachova
Patricia Mudrakova
Katarina Vredikova
Radoslava Halasova
Tereza Mrockova
Sara Krsiakova
Karin Pelikanova
Tamara Moravkova
Petra Vedejova
Jana Kralikova
Zuzana Lukacova
Laura Simkova
Viktoria Hankova
Ella Glatzova
Olivia Vulganova
Jana Boorova
Michaela Masurova
Lubomir Belko
Patrik Leitner
Simon Vlasak
Lubos Uhlar
Dominik Javorcek
Gabriel Hornyak
Alexander Selecky
Thomas Salvan
Adam Obert
Filip Szetei
Adrian Mojzis
Sebastian Prasek
Martin Svidersky
Roman Cerepkai
Adam Matos
Matej Rosenberger
Simon Gabris
Simeon Kohut
Marcel Novak
Martin Gomola
Patrik Majkut
Filip Balaz
Richard Hecko
Urban Mazanovsky
Daniel Szalma
Sebastian Kosa
Samuel Urgela
Thomas Kotlar
Timotej Jambor
Vladimir Kanuch
Lukas Secansky
Marian Smatlak
Adam Danko
Alex Molcan
Rudolf Bozik
Dominik Snajder
Tobias Congrady
Adam Gazi
Nicolas Sikula
Christian Veliky
Adrian Macejko
Lucia El-Dahaibiova
Hana Korytarova
Ivana Bojdova
Lenka Gazdikova
Lucia Ondrusova
Maria Zubkova
Veronika Klechova
Katarina Istokova
Viera Kralikova
Nana Meszaroszova
Andrea Budosova
Maria Korenciova
Zuzana Skovrankova
Beata Turekova
Andrea Komairikova
Jana Roziakova
Marcela Lukacsova
Alexandra Martincova
Katarina Strozova
Dominika Sykorova
Patricie Fischerova
Nikola Rybanska
Patricia Hmirova
Gabriela Kubikova
Andrea Vrabcova
Monika Matysova
Sandra Kujovicova
Patricia Markova
Petra Zdechovanova
Valentina Susolova
Andrea Horvathova
Ivana Palencikova
Carmen Absolonova
Livia Kulkova
Kristina Kosikova
Lenka Lomnicka
Iveta Nevedalova
Zdenka Horesova
Veronika Slukova
Erik Kramar
Matthias Leitl
Peter Vavro
Martin Schlossar
Kristan Spiriak
Pantrik Dziak
Maros Spanik
Filip Chabrecek
Dominik Vajda
Denis Lovasz
Peter Halvonik
Juraj Teplan
Kristian Petrik
Ivana Kantarska
Richard Lasik
Tomas Malec
Kamil Kopunek
Jaroslav Poliach
Dominik Kunca
Roman Golian
Michal Vodecky
Dominik Ujlaky
Alexander Vencel
Slovakia
Slovakia
Reviews
Football News
All
Match
League
Team
Player
Channel
Country
Referee
Please enter at least 3 characters. Results will start showing here immediately.
Facebook
Twitter
Timezone
Is showing by default your device Timezone
Display Team Logos
Only applies on the list of matches
Theme
Switch to Light or Dark Mode